Dodaj intencję

Tutaj możesz podzielić się Bożym działaniem w Twoim życiu lub poprosić o modlitwę w konkretnej intencji.

Adres e-mail: biuro@wierni.net

 

RSSWpisy (39)

Formularz | Trackback URL

 1. Monika pisze:

  Proszę o łaskę wyzwolenia i uwolnienia od wrogów i prześladowców; od czarów i zaklęć wybaw nas Panie Jezu Chryste.Przez Swoją Mękę i Krew proszę wysłuchaj naszych wspólnych próśb w tych intencjach.

 2. Monika pisze:

  Proszę w Twoje Imię Panie Jezu o wyzwolenia nas od kuszeń i dręczeń szatańskich,od ataków złego ducha broń nas Panie.

 3. Ewelina pisze:

  Proszę przez Krew i Mękę Pana Jezusa i przez Najświętsze Imię Maryji o ratunek i pomoc dla mnie i mojej rodziny, o łaskę wyzwolenia i uwolnienia od wszelkiego zła.

 4. Beata pisze:

  Proszę Cię Panie Boże przez Mękę i Krew Pana Jezusa abyś Marzenę umacniał,chronił,otaczał miłością i prostował jej ścieżki, proszę abyś uleczył jej serce i zabrał od niej ten smutek i ból. Proszę o wstawiennictwo i pomoc dla niej NMP i św.Jana Chrzciciela.

 5. Monika pisze:

  Proszę Cię Panie Jezu o uzdrowienie wewnętrzne dla Janusza, proszę ulecz głębokie rany jego serca, obdarz go miłością i radością.Proszę Cię Panie błogosław Janusza, jego życie i narodziny.

 6. Monika pisze:

  Proszę Cię Panie Boże o dar przebaczenia i łaskę wyzwolenia od wrogów i prześladowców wszelkich. Proszę o łaskę otwarcia się na Twoją miłość i wszelkie Twoje łaski.Przybliż mnie Panie do Swego Miłosierdzia. Prowadź mnie Swoją Droga ku zbawieniu. Święty Stanisławie Kostką i Święty Patryku przyjdźcie mi z pomocą.

 7. Mariusz pisze:

  Proszę o modlitwę, naprawdę bardzo źle ze mną, cierpienie nie pozwala mi na nic.
  serdeczne Bóg zapłać za każdą modlitwą.

 8. Jan pisze:

  Proszę o opiekę Bożą nad naszą rodziną, zdrowie, Boże błogosławieństwo w pracy, potrzebne łaski Ducha Świętego. Proszę o szczególne łaski w rozwiązaniu ważnej sprawy dla naszej rodziny. Niech Pan strzeże nas od wypadków, nieszczęścia, zła w każdej postaci i okaże miłosierdzie nad naszymi grzechami.

 9. Jan pisze:

  Panie, Boże Ojcze proszę w imię Twojego Syna Jezusa dotknij mój umysł, oświeć go i ześlij Swojego Ducha Świętego aby wskazał mi drogę realizacji dalszych planów na przyszłość z Twoim błogosławieństwem.

 10. Jan pisze:

  Proszę Maryjo o dary Ducha Świętego, zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę w czasie podroży dla Ewy, Nataszy, Lenki, Antoniny, Ireny, Jana i Michała.

 11. Jan pisze:

  Proszę o zdrowie, dary Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo dla Nataszy, Michała i Jana.

 12. Magdalena pisze:

  Boże dziękuję Ci za moją rodzinę. Przepraszam Cie za nas wszystkich, przebacz proszę to że odrzuciliśmy Ciebie i grzeszyliśmy przeciw Tobie. Ukochany Ojcze proszę Cię obmyj w Ranach Twojego Umiłowanego Syna moich ukochanych braci Jacka i Krzysztofa oraz siostrę Katarzynę i jej męża Tomasza. Proszę Cię o cud nawrócenia i uwolnienia dla nich. Proszę Tatusiu ratuj ich, objaw im się by doświadczyli Twojej nieskończonej Miłości. Daj im pragnienia życia tylko z Tobą i dla Ciebie. Daj im pragnienia wypełniania Twojej Woli. Tatusiu przez Ręce Maryi, Matki Twojego Umiłowanego Syna i naszej Pani, ocal nas i spraw dla nas cud jedności, radości i życia w Tobie, z Tobą i dla Ciebie. Ty Ukochany Jezu bądź naszą Radością, Jednością, Prawdą, Życiem, Pokojem, Miłością. Ukochany Jezu dziękuję Ci za to że ukryłeś mnie w sercu Twoim. Amen.

 13. Jna pisze:

  Proszę Boże Ojcze Wszechmogący o odpuszczenie grzechów, zdrowie, o błogosławieństwo w pracy. Duchu Święty napełniaj nas Swoimi łaskami. Panie Jezu Tobie polecam moją intencję… zmiłuj się nad nami i wysłuchaj naszych próśb.

 14. Jan pisze:

  Panie Jezu proszę abyś pomógł mi we ważnej sprawie, Tobie ją oddaję oraz ochraniaj naszą rodzinę od zła, nieszczęść i przewrotnych ludzi.Boże Ojcze błogosław nam w znanej Tobie sprawie i niech Duch Święty udziela nam wszelkiej pomocy. Amen.

 15. Jan pisze:

  Proszę Boże Ojcze przez Najświętsze Serce Pana Jezusa o zdrowie, miłosierdzie i błogosławieństwo w życiu dla Nataszy, Michała, Ireny, Elżbiety i Jana.

Wpisz się
Jeśli chcesz pokazać zdjęcie, kliknij Gravatar.