INTENCJE MODLITEWNE

Skrzynka intencji modlitewnych. Modlitwy serc.

Intencje modlitewne

Tutaj możesz dodać intencję, za którą będzie się modlić nasza wspólnota. Jeśli chcesz poprosić o modlitwę w konkretnej intencji, skorzystaj z poniższego formularza, aby była ona omadlana.

Zasady świadczenia o Jezusie
Jak pisać intencje?

RSSWpisy (520)

Formularz | Trackback URL

 1. Marek pisze:

  O dobrą i szybką sprzedaż domu i pomyślny powrót z emigracji do Polski dla mojej rodziny.

 2. Bożena pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji zdrowia Wojtka

 3. Marta pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji wynagradzającej Bogu za grzechy okultyzmu popełnione przeze mnie i członków mojej rodziny oraz za grzechy aborcji dokonane przez moich bliskich i przodków. W intencji przebłagalnej, o darowanie i odkupienie win członkom mojej rodziny spowodowanych okultyzmem i aborcją.
  W intencji uwolnienia mnie i mojej rodziny od okultyzmu i jakichkolwiek zainteresowań związanych z okultyzmem oraz całkowitego zerwania z nimi jakichkolwiek więzów. O zerwanie ze złem, nawrócenie i przemianę życia wszystkich członków mojej rodziny. O całkowite i trwałe uzdrowienie mnie i członków mojej rodziny z depresji i zaburzeń odżywiania. O ochronę mnie i wszystkich członków mojej rodziny przed okultyzmem, depresją, jakimikolwiek zaburzeniami i chorobami psychicznymi.

 4. Marta pisze:

  O znalezienie i podjęcie dobrej stałej pracy. O uzdrowienie z depresji i zaburzeń odżywiania. O dobrego męża. O pomyślne załatwienie wszelkich spraw urzędowych, sądowych i spadkowych.

 5. Milena pisze:

  Proszę goraco o modlitwę o prace dla Mileny za godziwe wynagrodzenie

 6. Magda i Dawid z dziećmi pisze:

  Dziękując za dotychczasową modlitwę i otrzymane łaski prosimy Pana Boga o Jego błogosławieństwa, zdrowie i ochronę każdego dnia dla Magdy, Serafina, Natana, Kamila, Dawida oraz wszystkich modlących się teraz w tej intencji.

 7. Renata pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia mnie od napadów złych myśli.Trwa to już 4 miesiące. Boję się o siebie.

 8. Aga pisze:

  Piszę w intencji mojego narzeczonego – Jacka, aby w Jego sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciał i umial na nowo pokochać narzeczoną, wrócił do niej. Proszę dla Narzeczonego o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, proszę o przemianę i pokój w Jego sercu, o odrodzenie wzajemnej miłości.
  W górę serca!

 9. Karol pisze:

  O zakaz aborcji w Polsce i przyjmowania komunii na rękę.

 10. Danuta pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojej córki – o łaskę wiary, zdrowie duchowe, psychiczne i fizyczne, siły do życia, pracy i wychowywania dziecka oraz o porozumienie i ugodę z ojcem dziecka w sprawie mieszkania, godziwego utrzymania i opieki nad córką

 11. Marcin pisze:

  Jezu Ufam Tobie

 12. Sylwia pisze:

  Proszę o uzdrowienie z chorób ,o uwolnienie od lęków,i depresji ,o opiekę Matki Bożej i boże błogosławieństwo dla mojej mamy Bożeny.Prosi córka

 13. Andrzej pisze:

  Proszę o pozytywne rozwiązanie pewnej sprawy aby nasza rodzina nie została obciążona tak ogromnymi długami.

 14. Katarzyna pisze:

  Proszę o przemianę serc, uwolnienie od wszelkiego zła i uzdrowienie dla Martyny i jej bliskich. Dziękuję.

 15. Marek pisze:

  O Łaskę zdrowia dla Czesławy Jadwigi Marioli i Barbary.

Wpisz się
Jeśli chcesz pokazać zdjęcie, kliknij Gravatar.