INTENCJE MODLITEWNE

Skrzynka intencji modlitewnych. Modlitwy serc.

Intencje modlitewne

Tutaj możesz dodać intencję, za którą będzie się modlić nasza wspólnota. Jeśli chcesz poprosić o modlitwę w konkretnej intencji, skorzystaj z poniższego formularza, aby była ona omadlana.

Zasady świadczenia o Jezusie
Jak pisać intencje?

RSSWpisy (555)

Formularz | Trackback URL

 1. Damian pisze:

  Damian

  Proszę o modlitwę aby gospodarka polski by bardzo bardzo wzrosła i bardzo bardzo przyspieszyła,aby PKB POLSKI było bardzo bardzo wielkie i bardzo bardzo szybko by urosło,

  Bóg zapłać za modlitwę..

 2. niki pisze:

  BARDZO PROSZĘ, O MODLITWĘ UZDROWIENIA DUSZY I CIALA W INTENCJI ,ZA KOLEGÓW MOJEJ CÓRKI PATRYKA ,MICHALA ,BARTKA,MAĆKA,TOMKA,DORKA,DAWIDA.PROSZE ROWNIEŻ O MODLITWĘ ZA NATALKE ABY ZNALAZŁA SWÓJ CEL W ŻYCIU ,ABY LEPIEJ DOBIERAŁA SOBIE ZNAJOMYCH,BYŁA BARDZIEJ PEWNA SIEBIE.BÓG ZAPLAC.JEZU UFAM TOBIE.

 3. Marcin pisze:

  W intencjach panu Bogu wiadomych
  Jezu ufam Tobie
  Niech Będzie uwielbiony Bóg w Swoich Aniołach i Świętych

 4. Ala pisze:

  O trwałe uzdrowienie na duszy i ciele, o rozwój duchowy, o przyjaciół i dobre wyniki w pracy, o dobrego męża lub rozeznanie drogi życiowej, o charyzmaty w parafii i u proboszcza, o bezpieczeństwo w moim życiu jego każdym aspekcie i ochronę dwóch mieszkań, o Boże błogosławieństwo dla pani Alfredy i jej spraw sądowych i rodzinnych.

 5. NIKI pisze:

  BARDZO PROSZĘ O MODLITWĘ UZDROWIENIA DUSZY I CIAŁA DLA KAI,NATALII,WSZYSTKICH NOWO POZNANYCH LUDZI, KTÓRYCH PAN BÓG STAWIA NA DRODZE MOJEJ CÓRKI.ZA MATEUSZA I JEGO RODZICÓW W SZCZEGÓLNOŚCI ZA TATĘ CHOREGO NA RAKA.ZA ANNĘ I SŁAWKA.ZA MOJĄ RODZINĘ ABYSMY MOGLI LEPIEJ SIĘ DOGADYWAĆ MIĘDZY SOBĄ I Z CÓRKĄ NATALIĄ ,O ULECZENIE MNIE Z NERWICY I LĘKÓW.O OPIEKĘ MATKI BOŻEJ NAD MOJĄ RODZINĄ ,ZNAJOMYCH.BÓG ZAPŁAC.

 6. niki pisze:

  Bardzo prosze o uzdrowienie duszy i ciała Mileny ,Sławka i ich dzieci.Bóg zapłac.

 7. Danuta pisze:

  Boże dopomóż mni biednemu grzesznikowi usłysz mego błagania i ulituj się na d moim cierpieniem daj mi spokojnie przeżyć święta i wlej radość w serca tym którzy cierpią

 8. Alicja pisze:

  O dobrego męża Ali oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne łaski Ali i jej rodziny

 9. Alicja pisze:

  O założenie szczęśliwej ,katolickiej rodziny Ali z dobrym,odpowiedzialnym człowiekiem oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne łaski Ali i jej rodziny

 10. Alicja pisze:

  O rozwiązanie Ali węzłów samotności ,o dobrego męża Ali oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne łaski Ali i jej rodziny

 11. Alicja pisze:

  O rozwiązanie Ali węzłów samotności,o poznanie Ali wartościowego kawalera katolika ,o dobrego męża Ali oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne łaski Ali i jej rodziny

 12. NIKI pisze:

  Bardzo prosze,o modlitwę za zmarłą mamę Reginę,chrzestną Wiesławę i babcie Jadwigę.oraz za zmarła Celinę .Proszę ,równiesz o modlitwę uzdrowienia duszy i ciała w mojej rodzinie za moja corkę ,aby obrala dobrą decyzje w wyborze szkoły izmienila swoje postepowanie.O dobre wyniki moich badań.BOG ZAPLAC ZA DOTYCHCZAS OTRZYMANE ŁASKI.JEZU UFAM TOBIE.

 13. Marcin pisze:

  W intencjach Panu Bogu wiadomych . Jezu ufam Tobie

 14. Ala pisze:

  W intencjach o chrzest w duchu świętym dla mnie, o zaplecze finansowe i zdrowotne, o miłość i przyjaźń, o bezpieczeństwo, w intencji Pani Alfredy w jej trudnych sprawach finansowych i sądowych.

 15. wiesia pisze:

  Boze Milosierny prosze o laske przebaczenia, skruchy i pokory, o uwolnienie od pychy i zazdrosci przez Serce Maryi

Wpisz się
Jeśli chcesz pokazać zdjęcie, kliknij Gravatar.