Kurs Dawid 2011 Szkoła Nowej Ewangelizacji w Gorzowie Wielkopolskim

Jeżeli chcesz odkryć swoje powołanie muzyczne,

Jeżeli jeszcze nie znalazłeś/aś albo zatraciłeś/aś sens swojej służby muzycznej,

Jeżeli nie potrafisz uwierzyć w swój talent, brakuje Ci pewności siebie,

Jeżeli chcesz po prostu Uwielbiać Pana,

To ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

 

 

W imieniu Stowarzyszenia św. Tytusa i Odnowy w Duchu Świętym „Kanaan” pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich śpiewających i grających na „Kurs Dawid” – jeden z kursów Szkoły Nowej Ewangelizacji w Gorzowie Wielkopolskim. Kurs wchodzi w skład „Szkoły letniej”, która jest wspólną inicjatywą Centrum Duszpasterstwa Młodzieży diecezji zielonogórsko-gorzowskiej prowadzonego przez ks. Roberta Patro oraz Katolickiego Stowarzyszenia św. Tytusa w Gorzowie Wielkopolskim, którego opiekunem jest ks. Waldemar Grzyb.

Kurs Dawid to formacja muzyków, która uczy w jaki sposób posługiwać muzyką w dziele nowej ewangelizacji. To również czas, w którym „szlifujesz” swój warsztat muzyczny, a na pewno czas objawienia Chwały Bożej albowiem podsumowaniem kursu jest koncert uwielbieniowy z udziałem wszystkich jego uczestników. :)

 

Kurs Dawid odbędzie się:

20 – 26 SIERPIEŃ 2011 W GORZOWIE WLKP.,

- w bursie Sióstr Maryi Niepokalanej przy ul. Koniawskiej 51.

 

Cena kursu wynosi:

- 170 zł bez noclegu lub 300 zł z noclegiem.

 

Zapisy odbywają się:

- drogą internetową na stronie www.kanaanonline.pl/szkolaletnia(gdzie można również zasięgnąć wszelkich dodatkowych informacji) wypełniając formularz zgłoszeniowy oraz pod numerem tel. 782052821.

 

* Aby stać się uczestnikiem kursu musisz mieć skończone 17 lat

* Kurs będzie prowadzony przez grupę TFP (Tymczasowa Formacja Prowizoryczna) pod przewodnictwem Krzysztofa Irysika. Tworzą ją ludzie z całej Polski, bardziej i mniej profesjonalni muzycy – uczniowie gimnazjum, liceum, studenci oraz zawodowcy, którzy stwierdzili, że mogą się co jakiś czas spotkać, przeprowadzić warsztaty, popracować nad jakimś repertuarem i programem, a później realizować ten program w postaci koncertów, modlitwy, służby podczas różnych chrześcijańskich inicjatyw i spotkań.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY


Inne wpisy z danej kategorii: Wydarzenia

RSSWpisy (0)

Trackback URL

Wpisz się
Jeśli chcesz pokazać zdjęcie, kliknij Gravatar.