asdf wierni.net Intencje modlitewne

Intencje modlitewne

Co to jest intencja?

Intencja jest to inaczej sprawa, którą chcesz przedstawić Bogu w modlitwie. Intencja modlitewna może obejmować osoby które żyją oraz te które odeszły do wieczności.

Jak pisać intencje?

Najpierw trzeba się po prostu zastanowić za kogo lub za co chcesz się pomodlić. W jakiej sprawie. Następnie sprecyzować czego pragniesz od Boga przez wstawiennictwo Maryi. Intencje powinny być krótkie. Powinny zawierać w miarę możliwości pełną treść prośby czy podziękowania. Należy unikać intencji typu "za wiadomą Ci osobę" czy "za mój problem".
"Proście a będzie Wam dane" z ewangelii św. Mateusza (Mt 7,7)Intencje


Autor: Beata     Data i czas dodania: 2022-01-09 09:02:26
      Szczęść Boże. Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie z choroby nowotworowej mojej mamy Marii. Bóg zapłać

Autor: Agnieszka     Data i czas dodania: 2022-03-09 12:14:50
      Proszę o modlitwę za mojego tatę Władysława który jest w szpitalu i walczy o życie. Bóg zapłać Agnieszka

Autor: Michał     Data i czas dodania: 2022-03-09 12:16:40
      Żal,przeproszenie,skrucha za moje grzechy(Michała C) zwłaszcza za grzechy/głupstwa które spowodowały dalsze prośby. Prośba o przebaczenie,odpuszczenie i zapomnienie tych grzechów. Prośba o to aby moja mama Dorota C,ofiarowała mi swobodę w życiu,zarządzaniu sobą,swoimi finansami,aby nie kontrolowała mi życia,kont bankowych,wydatków,aby przestała się zajmować moim życiem,abym nie musiał się tłumaczyć ze swoich wyjść i powrotów do domu i innych spraw. Aby uzyskać pełną swobodę i wolność osobistą. Ta sama prośba dotyczy mojej cioci Marii C i babci Pelagii C aby całkowicie przestały się mną zajmować. Aby zapomniały też te moje winy, grzechy głupstwa ,wszystkie trzy wymienione wcześniej osoby. Oto proszę i błagam. Dobry Jezu, Matko Najświętsza, Aniołowie Stróże inni Aniołowie proszę wysłuchajcie

Autor: Michał     Data i czas dodania: 2022-04-03 13:19:30
      Dobry Jezu,Matko Najświętsza,Aniele Strózu,Aniołowie wierzę w Was dlatego ośmielam się prosić o odpuszczenie,przebaczenie i zapomnienie grzechów dziadka Władysława C oraz wuja Kazimierza C,aby jak najprędzej doznali pociechy i dostąpili zaszczytu oglądania Bożej światłości. Ośmielam się też prosić o łaske nawrócenia i wiary i wszelkie inne słuszne łaski dla mojej mamy Doroty C,cioci Marii C, babci Pelagii C. Aby zaczęły się modlić, wierzyć i wykazywały się zrozumieniem dla mnie i moich rad.Dobry Jezu, Matko Najświętsza, Aniołowie Stróże, Aniołowie proszę wysłuchajcie.

Autor: Iwona     Data i czas dodania: 2021-04-09 10:17:51
      Szczęść Boże, Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego brata Waldemara, którego stan jest bardzo ciężki. Bóg zapłać. Z Panem Bogiem.

Autor: Ala     Data i czas dodania: 2022-04-16 10:14:19
      O rychłe Zwycięstwo Niepokalanego Serca Maryi na świecie oraz w intencjach Bogu wiadomych.

Autor: Edyta     Data i czas dodania: 2022-05-10 00:00:35
      O szczęśliwe rozwiązanie dla Andżeliki i Oli. Bóg zapłać

Autor: Natalia     Data i czas dodania: 2022-05-13 13:25:06
      Szczęść Boże, Proszę bardzo o modlitwę abym znalazła pracę w swoim zawodzie oraz o cud przemiany serca dla K. i cud miłości dla mnie i K. Bóg zapłać za modlitwę

Autor: Jolanta     Data i czas dodania: 2023-01-18 19:30:46
      Proszę o modlitwę za syna Łukasza o dary Ducha Św. i o skończenie studiów oraz o pomyślny i szybki termin operacji kolana.Bóg zapłać.

Autor: Andrzej     Data i czas dodania: 2024-02-13 16:04:16
      Bardzo proszę o modlitwę w intencji synka - o pomoc i powodzenie w podjętych konkursach szkolnych oraz zdobycie liczby punktów niezbędnych do dostania się do wymarzonej szkoły. Najserdeczniejsze Bóg zapłać za modlitwę w tej intencji.


Opublikuj
Nowa intencjaProszę wypełnić pola oznaczone *
Państwa e-mail służy jedynie weryfikacji i nigdy nie zostanie opublikowany na stronie.