INTENCJE MODLITEWNE

Skrzynka intencji modlitewnych. Modlitwy serc.

Intencje modlitewne

Tutaj możesz dodać intencję, za którą będzie się modlić nasza wspólnota. Jeśli chcesz poprosić o modlitwę w konkretnej intencji, skorzystaj z poniższego formularza, aby była ona omadlana.

Zasady świadczenia o Jezusie
Jak pisać intencje?

RSSWpisy (555)

Formularz | Trackback URL

 1. Nela pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji by ustąpił mój nawrot epizodu depresyjnego.

 2. NIKI pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę o zdrowie dla Alicji ma nawrót choroby nowotworowej.ZA Łukasza aby nie rozwiódł sie z żoną o miłosć.Za Natalkę aby dokonała dobrego wyboru szkoły,za moją rodzine o Boże błogosławieństwo i zdrowie.BÓG ZAPLAC.

 3. Wiesia pisze:

  przez Serce Maryi i Sw Jozefa za wstawienictwem Sw Jana Pawla 2 o dobra prace i godziwe wynagrodzenie i dar dyplomacji, Panie ulituj sie nade mna i daj laske zmiany kontraktu ze smieciowego na dobry i stabilny, nie mozna zyc w permanenej niepewnosci i strachu

 4. Andrzej pisze:

  Gorąco proszę o pilną modlitwę w intencji szybkiego i szczęśliwego rozwiązania tak strasznie trudnej i ogromnie wyczerpującej psychicznie i fizycznie sprawy, z którą nie mogę sobie w żaden sposób poradzić, o łaskę spokoju wewnętrznego, a także o błogosławieństwo Boże w dalszych planach z tym związanych, by dobry Bóg pozwolił uratować moje zdrowie i marzenia dla dobra moich najbliższych, żeby podjęta decyzja nikogo nie skrzywdziła i żeby nie skończyło się to tym, czego się tak bardzo obawiam. Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę.

 5. Norbert pisze:

  Błagam o modlitwę o uzdrowienie Agnieszki z choroby nowotworowej

 6. Basia pisze:

  Z serca proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Grażynki z choroby nowotworowej.

 7. Ala pisze:

  O moc – dunamis aby dobry Bóg wszystko poskładał i uzdrowił co jest do naprawy

 8. NIKI pisze:

  Bardzo proszę ,o modlitwę za Marzene o powrót do zdrowia.Za zmarłych z rodziny Hościłowicz,Kulesza,Pankonin.Dziękuje za dotychczas otrzymane łaski.

 9. Urszula pisze:

  Proszę o modlitwę uzdrowienia z nałogu picia dla Malwiny z u lat 32, oraz o nawrócenie i łaskę wiary.

 10. Dawid Chmielewski pisze:

  O wybawienie Magdy I Dawida oraz ich dzieci od wszelkiego zła, aby Pani nasza nauczyła Nas prawdziwej miłości i rozwiązała wszystkie węzły i problemy, które oddzielają Nas od Boga oraz w intencjach wszystkich modlących się tutaj, teraz wspólnie.

  Dawid Chmielewski

 11. Dagmara pisze:

  Proszę o modlitwę w intencjach Panu Bogu wiadomych,o rozwiązanie bardzo ciężkich i poważnych problemów;o dobre decyzje sędziów, o wydanie wyroku z korzyścią dla mnie, aby w końcu ta sprawa zakończyła się pozytywnie dla mnie.Proszę o zdrowie mojej rodziny i moje,Za moje dzieci i mamę o dary Ducha Świętego i dużo zdrowia.O uzdrowienie i uwolnienie w mojej rodzinie.Za zmarłych z mojej rodziny i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.Dziękuję za otrzymane do tej pory łaski. Bóg zapłać

 12. Paweł pisze:

  Szczęść Boże
  proszę o modlitwę w intencji mego uzdrowienia z nerwicy lękowej i napadów panicznego strachu przed śmiercią, o pełne zaufanie Bogu
  Paweł

 13. Klara pisze:

  W intencji ks. Pawła Miraszewskiego. Pilny szturm modlitewny!

 14. Aleksandra pisze:

  Proszę o modlitwę o szczęśliwą miłość. Dobry,szczęśliwy związek dający siłę i energię. O zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny. O łaskę mądrości. Inteligencję,abym radziła sobie w życiu i w pracy oraz była wsparciem dla innych.

 15. Urszula pisze:

  Szczęść Boże. Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia. Bóg zapłać

Wpisz się
Jeśli chcesz pokazać zdjęcie, kliknij Gravatar.