INTENCJE MODLITEWNE

Skrzynka intencji modlitewnych. Modlitwy serc.

Intencje modlitewne

Tutaj możesz dodać intencję, za którą będzie się modlić nasza wspólnota. Jeśli chcesz poprosić o modlitwę w konkretnej intencji, skorzystaj z poniższego formularza, aby była ona omadlana.

Zasady świadczenia o Jezusie
Jak pisać intencje?

RSSWpisy (450)

Formularz | Trackback URL

 1. Magdalena pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji , abym była zdrowa i spotkała dobrego mężczyznę na swojej drodze, który zostanie moim mężem. Bóg zapłać.

 2. Magda i Dawid z dziecmi pisze:

  Dziękując Panu Bogu za otrzymane dotąd łaski oraz modlitwy łączac sie razem we wspólnych intencjach, prosimy dobrego Boga o Jego pomoc I potrzebne dary oraz błogosławieństwo każdego dnia oraz uwolnienie od mocy szatańskiej całej Naszej rodziny; prosząc jednoczesnie o ochronę Swiętych, Archaniołów , Aniołów, Maryji Panny oraz odnalezienie woli Pana Boga w naszym życiu.

 3. Magdalena pisze:

  O zdrowie i prawidłowe wyniki badań dla mamy.

 4. Tomasz pisze:

  O uzdrowienie małżeństwa Agnieszki i Tomasza.
  O nawrócenie Laury i Dariusza. O miłość w rodzinie.

 5. D. S. pisze:

  o uzdrowienie siedmioletniego Szymona z guza mózgu

 6. Katarzyna pisze:

  Serdecznie proszę o modlitwę, aby Bóg jak najszybciej zakończył moją samotność, aby dał mi łaskę wspaniałej miłości i przyjaźni, aby obdarzył mnie pokojem serca, stabilizacją, dał mi zdrowie, dobry wygląd, siłę, nadzieję i radość. Również proszę o modlitwę abym miała dobrą sytuację w pracy i życiu, żebym sobie radziła, aby wszystko się dobrze układało.
  Serdecznie proszę o modlitwę, o łaskę wiary i nawrócenia dla Ryszarda, opamiętanie i trwałą przemianę jego życia na zgodne z Bogiem. Aby ostatnie wiadomości o Ryszardzie i innej kobiecie okazały się nieprawdziwe, niech zerwie na zawsze kontakty z innymi kobietami, niech zerwie z pokusami.
  Serdecznie proszę o modlitwę aby Bóg oddalił od mojej rodziny wszystko co złe i zachował nas w dobrym zdrowiu, w miłości, w zgodzie i szacunku. Proszę o modlitwę w intencji przemiany mojego życia rodzinnego na lepsze, o stabilizację i spokój ducha, o uzdrowienie naszych relacji, nawrócenie Ryszarda oraz wyrwanie raz na zawsze mojego taty z nałogu alkoholowego, o zachowanie moich rodziców przy długim życiu.
  Serdecznie proszę o modlitwę o moją córkę Maję, żeby była mądrą i dobrą dziewczynką, żeby jej życie było dobre i zgodne z Bogiem, żeby poprawiła swoje zachowanie, żeby dobrze i chętnie się uczyła, żeby umiała żyć wśród innych ludzi, żeby znalazła dobrą przyjaźń, a w przyszłości wspaniałą miłość, żeby była mi bliska całe życie. Żeby Bóg oddalił od niej wszelkie zło i miał ją w Swojej opiece.

 7. Ula pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji poczęcia dziecka przez moją przyjaciółkę, która bardzo tego pragnie.

 8. Monika pisze:

  Prosze o modlitwe w intencji o powrot mojej milosci, naprawienie naszych relacji z moim bylym chlopakiem. Jego wybaczenie moich bledow.O zycie z wiara nadzieja I miloscia. Blogoslaw mi I nie pozwol przestac wierzyc ,o pojednanie I zycie w zgodzie.Bog zaplac.

 9. Lech Andrzej pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji szybkiej sprzedaży domu co mojej żonie i mnie, dwojgu schorowanym emerytom pozwoli na kupno mieszkania i dalsze w miarę spokojne życie bez kłopotów finansowych. Bóg zapłać.

 10. Ewelina pisze:

  Proszę Pana Jezusa o łaskę prawdziwej wiary i nawrócenia dla
  Krzysia,
  który bardzo potrzebuje pomocy Pana Boga.

  Proszę z całych sił Pana Jezusa o pocieszenie mojego złamanego
  serduszka, o ustabilizowanie emocji i prawdziwą pogodę ducha.

 11. Kamilla pisze:

  Szczęść Boże

  Proszę o modlitwę w intencjach:
  zdrowie, siły i długie lata życia dla rodziców-Haliny, Stanisława
  pokój w kraju i na świecie
  pomyślny wynik badań dla siostry Agnieszki, które będzie miała 4 grudnia w południe
  zdrowie i sukcesy w szkole dla siostrzeńca Marka
  znalezienie pracy, jako nauczyciel przez Kamillę

 12. Magdalena pisze:

  Prośba o modlitwę, Boże Błogosławieństwo i dar zdrowia dla taty który jest w śpiączce.

 13. Marcin pisze:

  Panie Jezu prosimy przymnóż nam wiary, charyzmatycznej wiary, albowiem dla Boga nie ma nic niemożliwego. Bądź uwielbiony Panie Boże

 14. Staszek pisze:

  Dziekuje Bogu za wszystkie otrzymane dary i łaski za przyczyną Niepokalanej Maryi , dzięki której rozpoczął się w moim życiu nowy etap -w dniu 8/12/2007 rozpoczął się etap mojej trzeźwości.
  Proszę Maryje o błogosławieństwa Boże i o pomoc w wypełnieniu Woli Bozej dla Marysi w dniu jej urodzin i imienin 8 grudnia.
  Proszę też dla nas o dar założenia rodziny na wzór Swietej Rodziny z Nazaretu :) .
  Dziękuje za modlitwę Bóg zapłać !!!

 15. Agnieszka pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie z zespołu jelita drażliwego, żołądka, dobrą pracę i dobrego męża oraz łaskę nawrócenia, żalu za grzechy i dobrej spowiedzi dla dla babci i Maćka, Natalii i Emilii i całej mojej rodziny oraz łaskę uzdrowienia z nowotworu moich koleżanek i mojej cioci. A jeżeli wola Pana będzie inna to proszę o Miłosierdzie dla mojej cioci, o łaskę Nieba dla niej
  Oraz o łaskę rozwiązania szkolnych problemów Natalii, żeby przestała opuszczać szkołę i żeby za rok zdała maturę. I o zdrowie dla mojej mamy.
  Agnieszka

Wpisz się
Jeśli chcesz pokazać zdjęcie, kliknij Gravatar.