INTENCJE MODLITEWNE

Skrzynka intencji modlitewnych. Modlitwy serc.

Intencje modlitewne

Tutaj możesz dodać intencję, za którą będzie się modlić nasza wspólnota. Jeśli chcesz poprosić o modlitwę w konkretnej intencji, skorzystaj z poniższego formularza, aby była ona omadlana.

Zasady świadczenia o Jezusie
Jak pisać intencje?

RSSWpisy (547)

Formularz | Trackback URL

 1. Nela pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji by ustąpił mój nawrot epizodu depresyjnego.

 2. NIKI pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę o zdrowie dla Alicji ma nawrót choroby nowotworowej.ZA Łukasza aby nie rozwiódł sie z żoną o miłosć.Za Natalkę aby dokonała dobrego wyboru szkoły,za moją rodzine o Boże błogosławieństwo i zdrowie.BÓG ZAPLAC.

 3. Wiesia pisze:

  przez Serce Maryi i Sw Jozefa za wstawienictwem Sw Jana Pawla 2 o dobra prace i godziwe wynagrodzenie i dar dyplomacji, Panie ulituj sie nade mna i daj laske zmiany kontraktu ze smieciowego na dobry i stabilny, nie mozna zyc w permanenej niepewnosci i strachu

 4. Andrzej pisze:

  Gorąco proszę o pilną modlitwę w intencji szybkiego i szczęśliwego rozwiązania tak strasznie trudnej i ogromnie wyczerpującej psychicznie i fizycznie sprawy, z którą nie mogę sobie w żaden sposób poradzić, o łaskę spokoju wewnętrznego, a także o błogosławieństwo Boże w dalszych planach z tym związanych, by dobry Bóg pozwolił uratować moje zdrowie i marzenia dla dobra moich najbliższych, żeby podjęta decyzja nikogo nie skrzywdziła i żeby nie skończyło się to tym, czego się tak bardzo obawiam. Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę.

 5. Norbert pisze:

  Błagam o modlitwę o uzdrowienie Agnieszki z choroby nowotworowej

 6. Basia pisze:

  Z serca proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Grażynki z choroby nowotworowej.

 7. Ala pisze:

  O moc – dunamis aby dobry Bóg wszystko poskładał i uzdrowił co jest do naprawy

Wpisz się
Jeśli chcesz pokazać zdjęcie, kliknij Gravatar.