INTENCJE MODLITEWNE

Skrzynka intencji modlitewnych. Modlitwy serc.

Intencje modlitewne

Tutaj możesz dodać intencję, za którą będzie się modlić nasza wspólnota. Jeśli chcesz poprosić o modlitwę w konkretnej intencji, skorzystaj z poniższego formularza, aby była ona omadlana.

Zasady świadczenia o Jezusie
Jak pisać intencje?

RSSWpisy (531)

Formularz | Trackback URL

 1. Damian pisze:

  Damian

  Proszę o modlitwę aby gospodarka polski by bardzo bardzo wzrosła i bardzo bardzo przyspieszyła,aby PKB POLSKI było bardzo bardzo wielkie i bardzo bardzo szybko by urosło,

  Bóg zapłać za modlitwę..

 2. niki pisze:

  BARDZO PROSZĘ, O MODLITWĘ UZDROWIENIA DUSZY I CIALA W INTENCJI ,ZA KOLEGÓW MOJEJ CÓRKI PATRYKA ,MICHALA ,BARTKA,MAĆKA,TOMKA,DORKA,DAWIDA.PROSZE ROWNIEŻ O MODLITWĘ ZA NATALKE ABY ZNALAZŁA SWÓJ CEL W ŻYCIU ,ABY LEPIEJ DOBIERAŁA SOBIE ZNAJOMYCH,BYŁA BARDZIEJ PEWNA SIEBIE.BÓG ZAPLAC.JEZU UFAM TOBIE.

 3. Marcin pisze:

  W intencjach panu Bogu wiadomych
  Jezu ufam Tobie
  Niech Będzie uwielbiony Bóg w Swoich Aniołach i Świętych

 4. Ala pisze:

  O trwałe uzdrowienie na duszy i ciele, o rozwój duchowy, o przyjaciół i dobre wyniki w pracy, o dobrego męża lub rozeznanie drogi życiowej, o charyzmaty w parafii i u proboszcza, o bezpieczeństwo w moim życiu jego każdym aspekcie i ochronę dwóch mieszkań, o Boże błogosławieństwo dla pani Alfredy i jej spraw sądowych i rodzinnych.

 5. NIKI pisze:

  BARDZO PROSZĘ O MODLITWĘ UZDROWIENIA DUSZY I CIAŁA DLA KAI,NATALII,WSZYSTKICH NOWO POZNANYCH LUDZI, KTÓRYCH PAN BÓG STAWIA NA DRODZE MOJEJ CÓRKI.ZA MATEUSZA I JEGO RODZICÓW W SZCZEGÓLNOŚCI ZA TATĘ CHOREGO NA RAKA.ZA ANNĘ I SŁAWKA.ZA MOJĄ RODZINĘ ABYSMY MOGLI LEPIEJ SIĘ DOGADYWAĆ MIĘDZY SOBĄ I Z CÓRKĄ NATALIĄ ,O ULECZENIE MNIE Z NERWICY I LĘKÓW.O OPIEKĘ MATKI BOŻEJ NAD MOJĄ RODZINĄ ,ZNAJOMYCH.BÓG ZAPŁAC.

 6. niki pisze:

  Bardzo prosze o uzdrowienie duszy i ciała Mileny ,Sławka i ich dzieci.Bóg zapłac.

Wpisz się




Jeśli chcesz pokazać zdjęcie, kliknij Gravatar.