INTENCJE MODLITEWNE

Skrzynka intencji modlitewnych. Modlitwy serc.

Intencje modlitewne

Tutaj możesz dodać intencję, za którą będzie się modlić nasza wspólnota. Jeśli chcesz poprosić o modlitwę w konkretnej intencji, skorzystaj z poniższego formularza, aby była ona omadlana.

Zasady świadczenia o Jezusie
Jak pisać intencje?

RSSWpisy (478)

Formularz | Trackback URL

 1. Damian pisze:

  Damian

  Proszę o modlitwę za mnie,abym się dostał do szkoły policealnej do medyka w koninie na kierunek technik mażaszysta bez rozmowy kwalifikacyjnej i bez zadanych problemów,abym chodził systematycznie do szkoły czyli codziennie bez opuszczania dni,abym był w parzę z dziewczyna którą będę masował ,abym tą dobra i wspaniała oraz cudowna dziewczyna którą będę masował by była moją dobrą i wspaniałą oraz cudowną żona z która będzie miał dzieci i stworze dobrą rodzinę

  Bóg za płać.

 2. Wojciech pisze:

  Szczesc Boze,
  Bardzo prosze o modlitwe za Dariusza o uzdrowienie psychiczne i duchowe, także
  o to, żeby sie chciał leczyć u psychiatry, o pokój wewnetrzny dla niego i dar
  roztropności.
  Bardzo dziekuję. Z Panem Bogiem.

 3. Agnieszka pisze:

  Proszę o modlitwę o uzdrowienie Emilki z wszystkich chorób, o to żeby pobyt w szpitalu był możliwie jak najkrótszy, żeby nadrobiła zaległości w szkole i o pokój w jej sercu.

 4. Wojciech pisze:

  Szczesc Boze, Bardzo prosze o modlitwe o laske uzdrowienia kregoslupa i
  wewntrzne. Pozdrawiam. Z Panem Bogiem.

 5. M. pisze:

  Z całego serca proszę o modlitwę w mojej intencji – o odnalezienie siebie
  i odbudowanie relacji z ukochanym człowiekiem. By Bóg pomógł mi
  znaleźć drogę do jego wybaczenia i pobłogosławił nam.

 6. Iza pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji o dobrą pracę która będzie dawała radość i pokój serca i będzie słuzbą dla Izy, Basi, Marty, Gabrysi, proszę dla nich o potrzebne dary i łaski, zwlaszcza dar pokory, prostoty i ufności dziecka, rozeznania, mądrości, roztropności, wiary charyzmatycznej,służby, asertywności, a także uzdrowienie z lęków, podejrzliwości, niezdecydowania, paniki, narzekania, marudzenia, gadulstwa, kontroli, złości, zazdrości, nieuporządkowanych uczuć i emocji.

 7. Grzegorz pisze:

  bardzo prosze o modlitwe w mojej intencji o uwolnienie od wpływu złych
  duchow ,od urokow,czarow, wszelkiego zła ukrytego,o
  łaskki i błogosławienstwo Boze dlamnie i mojej rodzny.Bog
  zaplac Grzegorz

 8. Andrzej pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji pomyślnego rozwiązania spraw mieszkaniowych i zawodowych.
  Miłosierny Ojcze spraw by projekt dla osób bezdomnych został pomyślnie sfinalizowany,abyśmy mogli pomagać tym najbardziej opuszczonych braciom.
  Bóg zapłać za modlitwę!

 9. małżonkowie pisze:

  Prosimy o modlitwę w intencji Pauliny i Artura z okazji 4 rocznicy ślubu. Dziękujemy za otrzymane łaski i prosimy o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, zdrowie i opiekę Matki Bożej w dalszym wspólnym życiu oraz o to byśmy mieli zdrowe dzieci.

 10. Ala pisze:

  Proszę o wsparcie modlitewne dla Pani Alfredy, Pani Halinki, Asi, Ani, Nikoli, o zdanie studiów, o światło Ducha św. w pewnych bardzo ważnych kwestiach, o trwałe uzdrowienie na duszy i ciele, i we wszystkich sprawach Bogu wiadomych. Bóg zapłać!

 11. Artur pisze:

  Szczęść Boże.
  Proszę o modlitwę w intencjach: o uwolnienie od grzechu nieczystości, o siłę do walki z pokusami grzechu. O łaskę rozeznania drogi życiowej, o światło i dary Ducha Świętego. O opiekę Najświętszej Maryi Panny dla mnie i całej mojej rodziny.

 12. Monika pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrego męża lub powrotu Marka, o założenie rodziny na chwałę Pana, o zameldowanie, dom, o zabranie uczuć rozpaczy, smutku, złości, odrzucenia, samotności, Niech Bóg te miejsca wypełni darami Ducha Świętego. Bóg zapłać.

 13. Marcin pisze:

  Jezu miłości moja bądź uwielbiony i zmiłuj się nad nami

Wpisz się
Jeśli chcesz pokazać zdjęcie, kliknij Gravatar.